WITH THAT SHADOW UPON THE GROUND I CAN HEAR - PEOPLE - SCREAMING OUT
Magdalena "Mae" Kazanowski


 


 
IndexKalenderFAQZoekenGebruikerslijstGebruikersgroepenRegistrerenInloggen

Deel | .
 

 Magdalena "Mae" Kazanowski

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Ga naar beneden 
Djinn
avatar
Member




Aantal berichten : 23

Punten : 4

Registratiedatum : 23-10-16

Leeftijd : 22

Character sheet
Characters:

BerichtOnderwerp: Magdalena "Mae" Kazanowski   zo okt 30, 2016 5:46 pm





there's claw marks on your spine

General Information

Name: Magdalena "Mae" Kazanowski
Nicknames: Em, Maggie, Lena, Mae
Gender: Vrouwelijk
Age: 22
Date of Birth: 23 januari, 1994.
Place of Birth: Queens, New York.
Nationality: Amerikaans
Ethnicity: Half Mexicaans, half Pools
Criminal Record: Geen
Sexuality: Biseksueel
Relationship Status: Single

Physical Appearance

Faceclaim: Magdalena Zalejska
Height: 1.75 meter
Weight: 50 kilogram
Body Type: Slank, lang, ondervoed
Eye Color: Lichtblauw
Skin Tone: Blank
Face Shape:
Hair Color: Donkerbruin
Hair Style: Los en onverzorgd
Clothing: Simpele, strakke kleding
Demeanor: Rustig, alert
Weapons: Zakmes

Personality

Mae is intelligent, zelfverzekerd en zelfstandig. Door het opgroeien met maar één ouder heeft ze van jongs af aan al veel zelf moeten doen. Ze kan goed voor zichzelf zorgen en is zich bewust van de dingen die ze wel en niet kan. Ze is zeker van zichzelf, zowel qua uiterlijk als qua innerlijk. Ze is slim, kan verschillende perspectieven bieden en pikt snel nieuwe dingen op. Ze is ook vrij sociaal, al focust ze zich snel op een klein groepje mensen dat ze lang kent in plaats van nieuwe vrienden proberen te maken. Vaak probeert ze dingen objectief te zien en logica gebruiken om problemen op te lossen, maar emoties spelen vaker een rol dan ze toe zou willen geven. Mae kan behoorlijk impulsief zijn als ze zich emotioneel bedreigd voelt. Ze is ook ongelooflijk ongeduldig en wil dat dingen zo snel mogelijk op haar manier gebeuren. Ze heeft ook een vrij sarcastische uitkijk op het leven, al probeert ze vaak alsnog de zonnige kant van het leven in te zien.

+ Intelligent
+ Sociaal
+ Zelfstandig
+ Zelfverzekerd
+ Optimistisch

o Op familie gericht
o Pragmatisch
o Sarcastisch

- Ongeduldig
- Impulsief
- Koppig
- Egoïstisch

History

Mae werd geboren als de enige dochter van Marisol Ramirez en Feliks Kazanowski in Queens, New York City. Haar moeder was een immigrant uit Mexico en haar vader was van Poolse komaf. Van de Poolse kant van haar familie heeft ze echter weinig meegekregen, sinds haar vader weg is gegaan voor ze ook maar geboren was. Mae had alleen haar moeder terwijl ze opgroeide in één van de armere wijken van Queens. Om voor onderdak, eten, kleding en schoolgeld te kunnen betalen, nam Mae's moeder zo nu en dan zwart geld aan voor baantjes die een beetje buiten de wet om gingen. Mae wist hier op jonge leeftijd echter weinig van af en voor een lange tijd ging het goed, haar band met haar moeder was ontzettend sterk. Ze groeide vrij normaal op en deed het ook nog eens behoorlijk goed op school. In de loop van haar tienerjaren maakte ze een aantal vrienden, die niet altijd even een goede invloed op haar hadden. Ondertussen had ze ook nog een relatie die behoorlijk serieus leek te worden. Toen ze negentien werd, werd Mae geaccepteerd voor een studie rechten. Samen met haar vriend woonde ze op kamers, totdat haar moeder uit het niets gearresteerd werd vanwege haar aandeel in verschillende drugsoperaties. Niet veel later stopte haar vriend met zijn studie en ging bij haar weg. Mae's toekomstbeeld begon te wankelen en stortte al helemaal ineen met het begin van de apocalypse. Na het vallen van de overheid maakte ze het haar missie om haar moeder terug te vinden.

TOM HARDY MADE ME THIS BRACELET
Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
Pompeii
avatar
Admin




Aantal berichten : 123

Punten : 48

Registratiedatum : 09-10-16

Character sheet
Characters:

BerichtOnderwerp: Re: Magdalena "Mae" Kazanowski   zo okt 30, 2016 9:01 pm

Accepted
You walk outside, you risk your life. You take a drink of water, you risk your life. Nowadays you breath and you risk your life. You don’t have a choice. The only thing you can choose is what you’re risking it for.
t h a n k s . s o p h i a

_________________
When you care about people

Hurt is part of the package

Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken http://thewalkingdeadrp.actieforum.com
 

Magdalena "Mae" Kazanowski

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
The Walking Dead :: Characters :: Character Sheets :: Accepted Characters :: Inactive Characters-